Galeria

Lotnisko Gliwice

Modernizacja lotniska użytku wyłącznego w Gliwicach dla dostosowania  do wymogów kodu referencyjnego 1B

Gliwice – ul. Wrocławska

Przebudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 901 w Gliwicach (w ciągu ulic Wrocławskiej i Częstochowskiej) wraz z rozbiórką i budową mostu nad rzeką Kłodnicą

Śląskie Centrum Logistyki

Budowa magazynu w Śląskim Centrum Logistyki w Gliwicach

Utrzymanie sygnalizacji świetlnej

Bieżące remonty i konserwacja sygnalizacji świetlnych na sieci dróg publicznych na terenie m. Gliwice wraz z utrzymaniem infrastruktury Centrum Sterowania Ruchem oraz serwisowanie i naprawa systemów służących do obsługi tunelu w ciągu DTŚ

Sosnowiec – Pałac Schoena

Przebudowa układu komunikacyjnego w otoczeniu Parku Schoena w Sosnowcu

Piekary Śląskie – centrum przesiadkowe

Centrum Przesiadkowe powstało w pobliżu dworca autobusowego i to stąd rozchodzić się będą ścieżki rowerowe, którymi będzie można przejechać całe miasto. 

Parking posłuży także gościom odwiedzającym MOSiR, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy basen przyciąga wiele rodzin z całego miasta, a nawet z odleglejszych miejsc. To będzie także dogodne miejsce do zaparkowania w czasie Dni Miasta lub wydarzeń sportowych.

Centrum Przesiadkowe stanowi także łącznik pomiędzy Starym i Nowym Osiedlem Wieczorka. Oświetlenie terenu zapewniają latarnie – oczywiście ledowe, które sprawdzają się znakomicie.  Poza dziesiątkami miejsc parkingowych są także stojaki na rowery, stacja naprawcza, toaleta, ławeczki i odrobina zieleni.

Ruda Śląska

Arena Gliwice

Przebudowa układu komunikacyjnego wokół Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA GLIWICE

Gliwice Sikornik – układ komunikacyjny

Gliwice – ul. Górnych Wałów

Gliwice – ul. Rybnicka

Przebudowa układu komunikacyjnego w Gliwicach przy ul. Rybnickiej