Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości

img_4981Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. w Gliwicach zostało laureatem plebiscytu „Firma Roku 2014” zdobywając II miejsce i srebrną statuetkę Orła Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii infrastruktura inżynieryjna, drogowa i kolejowa. Plebiscyt realizowany był w ramach Narodowego Programu Promocji „Polska Przedsiębiorczość 2020”.

 

Nagrodę w imieniu PRUiM S.A. odebrał podczas uroczystej gali, która odbyła się 29. listopada w Warszawie, dyrektor Wojciech Wydrychiewicz. Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości – jest nagrodą rangi krajowej. Tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej.

Przypomnieć warto, że Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. wyróżniane było już 3 razy w latach 2009, 2010 i 2011 kolejno: wyróżnieniem, srebrną oraz złotą statuetką „Orły Polskiego Budownictwa” .

Organizatorem plebiscytu jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz EUROPA 2000 CONSULTING Sp. z o.o.